MOUSE

MÜLKÜNÜZÜ PAZARLARKEN…İNTERNET VE SOSYAL MEDYANIN GÜCÜ

MOUSE

Konuya şöyle bir giriş yapmak sanırım yerinde olur. Satış , mülkün tanıtım ve pazarlama faaliyetini takip eden sürecin en son aşamasıdır. Alıcı ve satıcı, her konuda uzlaşıp, para alış-verişi tamamlanıp, tapu devri gerçekleştiğinde mülk satışı gerçekleşmiş olur.Bir gayrimenkulun satışının gerçekleşmesini sağlamak için öncesinde doğru bir tanıtım ve pazarlama faaliyeti gerekir.Bizler gibi profesyonel gayrimenkul danışmanları sürecin her aşamasında devrededir ama özellikle gerçek ve doğru alıcıya ulaşmayı sağlayacak kritik pazarlama sürecinde çok daha fazla emek ve efor sarfederler. Neden mi? Çünkü amaç binlerce potansiyel alıcı adayı oluşturmak ve bunların arasından bir tane gerçek ve doğru alıcıyı bulmaktır. İhtimal hesabı çerçevesinde konuya bakarsak, ne kadar çok yerde varsanız, ilan ve reklamlarınız ne kadar çok kişi tarafından görülüyorsa, etki ve iletişim çevreniz ne kadar genişse doğru alıcıya ulaşma olasılığınız da o kadar yüksek olacaktır.

STARTKEY ABC (REAL ESTATE İZMİR) Emlak Ofisi olarak bizler pazarladığımız mülkün ilanını  sektörün önde gelen internet portallerinde (sahibinden.com, hürriyetemlak.com, milliyetemlak.com, emlakonline.com, zingat.com, emlaktown.com, v.b.) eş zamanlı olarak yayınlayarak çok sayıda kişi tarafından ilanlarımızın görülmesini sağlıyoruz.

Bizi farklı kılan bir diğer unsur da sosyal medya hesaplarımızı aktif olarak kullanarak takipçilerimize sektörle ilgili faydalı bilgileri, tanıtımını yaptığımız mülkleri, fırsatları periyodik olarak paylaşıyoruz. Yine sosyal medya hesaplarımızda verdiğimiz mülk tanıtım reklamlarıyla belli bir coğrafi bölgeye veya belli bir müşteri kitlesine özel tanıtım yapmaktayız. Arşivimizdeki onbinlerce potansiyel müşteri adayına e-posta göndermek şeklinde tüm dijital marketing unsurlarını kullanıyoruz. Facebook sayfamızı ziyaret ederek, videolu özel tanıtım örneklerimize, internet sitemizden portföylerimize ulaşabilirsiniz:

https://www.facebook.com/izmirrealestate

http://startkey.com.tr/izmir-karsiyaka/satilik/karsiyaka-nin-en-guzel-dairelerinden-birigormeden-ev-almayin-83868.html#.WBNOAC2LTIU

Sözün özü, günümüzün koşulları gereği internet ve sosyal medyanın gücünü kullanarak, yeni DİJİTAL KAPILAR aralıyor, mülkünüzün tanıtımını ve pazarlamasını en etkin şekilde yapıyoruz. Bizi tercih edin; mülkünüzün süratle değerlenmesini sağlayacak ayrıcalıklı hizmetlerimizi keşfedin. #StartkeyABC #RealEstateİzmir

IMG_1537

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir