277984

Çiğli’nin eğlenme ve dinlenme merkezi olacak

Çiğli’de, sosyal donatıları içinde barındıran, alt ve üst yapısıyla göz dolduran sağlıklı ve işlevsel mekanlar oluşturmaya çalışan Çiğli Belediyesi tarafından Evka 2’de Sosyal Tesis projesi hayata geçiriliyor. İnşaatı tamamlanan ve yakın zamanda hizmete girmesi planlanıyor.

Düğün salonu ve kafeterya bulunuyor

3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde projelendirilen, toplam 4 kat ve 1 asma kattan oluşan tesiste düğün salonu bulunuyor. Ayrıca muhteşem manzarası ile açılır kapanır terasa sahip bir de kafeterya hizmet verecek. Kompozit malzemelerle inşa edilen, ahşap, cam ve granit malzemelerin uyumuyla şık ve nezih bir mekan olarak hizmet verecek tesiste spor salonu da yapıldı. Otopark ve çevre düzenlemesinin tamamlanmasıyla tesis önümüzdeki günlerde hizmete açılacak.

Eğlenme ve dinlenme merkezi olacak

Çiğli halkının eğlenmek, dinlenmek ve huzurlu zaman geçirmek için tasarımlanmış mekanlara ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Başkan Arslan, “Evka 2 Sosyal Tesisleri önemli bir ihtiyaca cevap vermesi açısından anlamlı bulduğumuz bir projedir. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın ailecek gidebilecekleri, kaliteli ve huzurlu zaman geçirebilecekleri mekanlar olsun istiyoruz. Bu anlamda kafemizin bir an önce hizmete geçmesi için yürütülen çalışmaları sık aralıklarla yerinde denetliyor, eksikliklerin giderilmesi noktasında önlemlerimizi alıyoruz.“Tesisimizi de kısa süre halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir