cesmealti-yaza-merhaba-dedi-8528653_o

Çeşmealtı Yaza Merhaba Dedi

Çeşmealtı’nda her yaz esnafa can suyu olan Çeşmealtı Gece Pazarı açıldı.

Urla Kaymakamlığı ve Urla Belediyesi iş birliğinde İzmir Devlet Türk Dünyası Dans Müzik Topluluğu konseri ile açılan Çeşmealtı, yaza merhaba dedi. Açılış konserine Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Urla Belediye Meclis Üyesi Öğün Ünal, Urla Kent Konseyi Başkanı Canan Balkır katılırken, Urla halkı da yoğun ilgi gösterdi.

“GÖNLÜ BÜYÜK BİR İLÇEYİZ”

Konser sonunda İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu’na çiçek takdim edildi. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ” Biz ölçüm olarak küçücük bir ilçeyiz ama gönlü büyük bir ilçeyiz. Bugün burada herkesin yüzünü gülerken görmek bizi çok mutlu etti” diyerek duygularını dile getirdi.

Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek de “Çeşmealltı esnafının işe başlaması sebebiyle bu akşam çok güzide bir topluluğu misafir ettik. Türk Dünyasının kültürünü, müziğini, ayakta tutmak için emek veriyorlar. Türk coğrafyasının her kesiminden bize kesit sundular. Türk toplumu, Türk milleti adına, kendilerine teşekkür ediyorum. Bu türkülerde milletimizin gözyaşları var, atalarımızın ayak izleri, yaşadığımız acılarımız var. Bütün bu duygularımızı bize yeniden yaşattıkları için ayrıca teşekkür ederim” dedi. – İZMİR

Benzer konu

kiracı

Kiracıya Sorulması Gereken Sorular Nelerdir ?

Kiracıya Sorulması Gereken Sorular Nelerdir ? Mal sahibi olarak evinizi ya da başka bir taşınmazınızı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir