KOC-BURCU-150x150

BURÇLARA GÖRE EV TERCİHLERİ

Koç Burcu Evleri

KOC-BURCU-150x150

Ateş grubu Koç burcu  aydınlık ve ferah evleri tercih eder. Rahat ve Yaratıcı alanlar kişiliklerine uygundur. Ateş kırmızısı ve narçiçeği rengi uğurlu renkleridir. Dekorasyonda, eski ve yeniyi bir arada yaşatırlar. Pozitiflikleri ve tarzı farklı dekorasyonlar denemelerine teşvik eder.

Boğa Burcu Evleri

BOGA

Sade ama konforlu bir yaşam alanı Boğa burçlarının tercihidir. Özellikle denize ve doğaya yakın olmak amacıyla teras tercih ederler… Boğa evinde karşınıza sık sık deri koltuk ve kadife kumaşlar çıkar. Beyaz ve siyah rengini seven Boğa burçları evlerinde bu renge sıklıkla yer verirler. Misafiri çok seven bu Burçlar fazla koltukla odayı boğmak yerine minderlerle dekorasyonu tamamlayabilir. Mutfak dekorasyonu da özen gösterdikleri bir konudur.

İkizler Burcu Evleri

IKIZLER

İkizler burçları evlerinde lüks ve rahatlığı sağlayan modern tasarımları tercih ederler. Geniş alanlarda yaşamayı seven İkizler evlerinde cam öğeleri kullanmayı sever. Son moda olanı tercih ederken tasarım konusunda harika bir zevke sahiptir. Modernizeyi seven modern tasarımları takip eden burç aynı şekilde son model elektronik cihazlardan da haberdardır. Hareketli bir burç olan ikizlerin evi de kendisi gibi bu enerjiyi tamamen yansıtır.

Yengeç Burcu Evleri

pihenes-balaton-2

Yengeçler, evine en meraklı burçturlar. Bahçe katı, ahşap ya da taş evler duygusal Yengeç burcunun yaşamayı tercih edeceği bir evdir. Klasik ve modernin birleştiği tasarımlar tam Yengeç burcuna göredir. Evini gösteri aracı olarak değil, kabuğuna çekilebileceği bir mekân haline getirmek için dekore eder. Deniz manzaraları vazgeçilmezleridir. Yatak odaları ruhlarını dinlendirmek için kullandıkları bir sığınaktır.

 

Aslan Burcu Evleri

delightful-spectacular-modern-house-with-open-design-and-adjacent-pool-on-architecture-with-architecture-awesome-pool-design-in-spectacul

Aslan burçları lüks ve kaliteli olan büyük evleri seçer. Aslan burcu için ev, kendisiyle gurur duyabileceği atmosferlerden biridir. Masraftan kaçınmaz, Altın ve kırmızı renkleri ile donatılmış evleri konforlu tasarımlardan oluşur. Dekorasyon zevki biraz pahalıdır. Görkemli bir hayat tarzı benimseyen aslan burçları tabii ki yatak odaları ve duvarlarda büyük aynalar kullanmayı severler.

Başak Burcu Evleri

tiny-house-designs-projehouse-45-1024x678

Ev seçimlerinde de hayatındaki mükemmelliği arayan Başak burçları rahat yaşayabilecekleri geniş ve modern tasarımları tercih ederler. Evlerinde ahşap dokuları görmekten hoşlanırlar.  Doğayı sever ve duvarlarında  doğa fotoğrafları ya da tabloları kullanabilirler. Doğal sabunlar ve doğal kokular evin havasını değiştirecektir. Sentetik ürünlerden olabildiğince uzak dururlar. Zarif bir zevki vardır. Kitaplıkla uyumlu bir karyola başı ve yatak odasındaki bej gibi renkler başak burcunun dekorasyon dünyasında önemlidir.

Terazi Burcu Evleri

TERAZI

Terazi burcu her imkâna kolaylıkla ulaşabileceği residence daireleri tercih eder. Dekorasyonda da ne istediğini iyi bilirler. Uçuk yeşil, mavi ve sarının tonlarından döşenmiş mobilyalar onları çeker.  Alçak ve rahat koltuklar vazgeçemedikleri mobilyalardandır. Sanata çok düşkündürler. Bu yüzden de oturma odalarında tablolara ve estetik değeri objelere rastlayabilirsiniz. En çok dikkat ettikleri nokta uyumdur.

Akrep Burcu Evleri

AKREP

Akrep burcu insanları geniş balkonu, geniş salonlu evleri tercih eder. Evlerinde antika köşeleri ve farklı tasarım edilmiş odalar bulunur. Gizemli mizaçlarını evlerinde gizleyen akrep burçlarına en uygun renk kırmızıdır. Işığın biraz düşük biraz romantik olmasından hoşlanırlar. Cinselliğe egzotizme önem veren akrep yatak odası dekorasyonunda karanlık tablolarla, kısık aydınlatmalarla hemen dikkat çeker.

 

Yay Burcu Evleri

YAY

Yay burcu insanı özgürlüğüne düşkündür farklı olmayı sever. Geniş daireler Yay burçlarına göredir. Residence konseptinde kolaylıkla ulaşabileceği spor salonları ve alışveriş merkezleri ilgisini çeker. Gezdiği gördüğü yerlerden kalan hatıraları, okuduğu kitapları ya da yaptığı çılgınca şeylerle ilgili eşyaları sergilemeyi sever. Gökkuşağının renklerine hayran olan yay rengârenk büyük minderlerle modern bir yatak odası dekore edebilir.

Oğlak Burcu Evleri

Corel Corporation

Akıllı ev teknolojisiyle tasarlanmış evlerinde huzur bulan Oğlak burcu İşte ciddiyeti ve mükemmeliyetçiliğiyle evinde çalışma odasına özen gösterir. Öncelikle kafalarında biçimlendirirler ve en son içlerine gerçekten sinerse o obje bir oğlağın evine girmeye hak kazanır. Her şey dayanıklı ve ahenkli olmalıdır.

Kova Burcu Evleri

KOVA

Dâhilerin ve yaratıcı insanların burcu olan kova burcu  merkezi konumda yer alan modern evleri tercih ederler. Yenilik ve değişiklikten yana olan kova burçları rahat bir dekorasyonu tercih ederler Kural dışı bir dekorasyoncudurlar. Aynı zamanda içsel bir rahatlama için sürrealist biblo ve tablolar kovaların işine yarayacaktır. Kova burcunun işi şaşırtmaktır. Gümüş rengi ve mavi tonları dekorasyonda tercihleridir.

Balık Burcu Evleri

BALIK

Deniz manzaralı geniş evlere ilgi duyan Balık burçları konforunu en üst seviyede tutar. Evlerindeki huzur her alana yayılmıştır. Dekorasyonu düşlere dayalı bir estetik anlayışını merkez alarak oluşturur. Bu burç için yatak odası yani kişisel mekân çok önemlidir. O yüzden yatak odasının balığın yaratıcılığını yansıtabileceği sıcak bir mekân olarak dekore edilmesi gerekmektedir. Kendisini iyi hissedeceği posterler ve eşyalar yatak odasında kullanılabilir. Su yeşili ve mavisi, soluk sarı seçtikleri renkleridir.

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir