Businessman teamwork real state house partners shaking hands handshake
Businessman teamwork real state house partners shaking hands handshake

EVİNİZİ NEDEN PROFESYONEL GAYRİMENKUL DANIŞMANI İLE SATMALISINIZ?

Businessman teamwork real state house partners shaking hands handshake

İster ilk defa ev satıyor olun ister daha önce de bu deneyimi yaşamış olun, bu konuda uzman ve emlak piyasasına hâkim olan biri kadar doğru hamleler yapamazsınız. Daha öncesinde ev satma deneyimiz olsa dahi, şu anda aynı şartların geçerli olmadığını, hem piyasa şartlarının, hem fiyatların hem de çevre koşullarının değişebileceğini bilmelisiniz. Bu sebeple gayrimenkul alanında uzmanlaşmış, eğitim ve deneyim sahibi bir danışmandan yardım istemek, size daha güvenli bir satış işlemi sağlayacaktır. Evinizi satarken, sizin için en güvenli ve de en karlı seçenek, piyasa şartlarını, evinizin değeri ve alıcı potansiyelini en iyi şekilde tahlil edebilen bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktır.

Rekabetin kuvvetli olduğu emlak sektöründe, mülkünüz için en uygun fiyatı tahlil etme, pazar analizi yapma, yeterli tanıtım ile daha çok kişiye ulaşma ve pazarlama planı hazırlama gibi profesyonel bir süreci kendi başınıza yürütmeniz neredeyse imkânsızdır. Üstelik başarılı bir mülk satışı sadece bu kriterler ile de sona ermiyor. Potansiyel müşterilerin değerlendirilmesi, evinize aldığınız kişilerin güvenilirliği ve mülkünüzün satışı sırasında ortaya çıkabilecek olan tüm bürokratik sorunlar sizin için işinize ara vermenizi gerektirecek ve hatta satış işleminizi kâbusa çevirecek olan durumlardır. Mülkünüzü elden çıkarırken, pazarlık şansınızı kaybetmeden alıcılar ile iletişimde olmak ve takibini yapabilmek, göründüğünden daha zor bir iştir ve alıcılar ile iletişimi kuvvetli olan gayrimenkul danışmanları, alıcıları hemen analiz edebilirler. Üstelik bugün pek çok gerçek alıcı, sahibinden mülk satın almak yerine, gayrimenkul danışmanları aracılığı ile alım gerçekleştirmeyi tercih etmektedirler.

Özellikle İzmir – Çiğli bölgesindeki ev satış işlemleri, bununla birlikte tüm gayrimenkul işlemleri için böyle güvenilir bir destek arıyorsanız Startkey ABC ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Startkey ABCsize ihtiyacınız olan güvenli emlak desteğini sunacaktır ve böylece hem zaman hem de emek harcamadan, ideal sonuçlara ulaşacaksınız. Üstelik Startkey gibi başarılı bir isim altında hizmet veren danışmanlar, size rakiplerinden daha özel bir hizmet sunarlar. Geniş bir etki alanına sahip olunması ve etkin bir çalışma prensibi ile hareket edilmesi sebebi ile başınız ağrımadan satış işleminizi gerçekleştireceklerdir.

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir