ciglihastane

KUZEY İZMİR’İN EN BÜYÜK HASTANESİ ÇİĞLİ’DE AÇILIYOR

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplamda 517 yatak kapasiteli ve oturma alanı 18.640 m² olup 23 bloktan oluşan modern binası ile çok yakında hizmete açılacak olup, Çiğli Bölgesi ve İzmir’in sağlığında fark yaratacaktır. Nitelikli yatakları, özellikli prematüre, yenidoğan, koroner yoğun bakım üniteleri ile bölgedeki diğer hastanelerin yükünü hafifletmesi planlanmaktadır. Doğum Kliniği’nde yer alan tek kişilik SDL (sancı, doğum, loğusa) odaları, 3. Seviye Acil Servis Hizmetleri, müstakil yoğun bakımı ve ameliyathanesi olan Yanık Merkezi, üst düzey görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile yeni nesil kaliteli sağlık hizmetinin önünü açacaktır.

Tüm kalite standartlarını karşılaması beklenen hastanede 17 blok asansör, 6 yürüyen merdiven, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri ve helipet alanı yer alacaktır. Ayrıca kağıt kullanımının olmadığı Dijital Hastane olarak hizmet vermesi planlanan Çiğli EAH’ de tüm bilgi işlem altyapı ve donanımları da bu hedefe yönelik yapılandırılıyor. 

Günde 4000’ in üzerinde poliklinik hastası ve 800 civarında acil başvurunun karşılanıp çok sayıda operasyonun da gerçekleştirilmesi öngörülen bu modern sağlık kurumunun sağlık hizmetlerinde sağlayacağı katkıya ilave Çiğli bölgesi emlak piyasasını hareketlendirecek, cazip yatırım fırsatları sunacaktır.

Startkey ABC Gayrimenkul olarak bölgemizdeki cazip yatırım imkanları, fırsatları konusunda profesyonel bir anlayış ve ekiple hizmetinizdeyiz.

çiğli hastane

Kaynak: http://www.ikkh.gov.tr

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir