guvenligelecek

Neden Olmasın?

guvenligelecekElbette hepimiz zaman zaman bazı olaylar ve durumlar karşısında ‘’neden olmasın?’’ diye düşünmekteyiz.
Bazı zaman sadece olayı düşünme evresinde bırakıyoruz. Pişman olduğumuz anlarda üzülüp, hayatımızı etkileyecek olumlu olaylarda sevinmekteyiz. Bu aşamada doğru karar vermek kendimiz için önem taşımakta.
Neden olmasın sorusundan önce, ön yargılı bir şekilde davrandığımızda büyük bir kötümserlik içine girmekteyiz. Bu kötümserlik durumu yapacağınız işi ertelemekten başka bir işe yaramaz ‘’ben bunu daha önceden düşünmeliydim’’ aşamasına geldiğinizdezaman kaybı yaşarsınız ve ayağınıza gelen şansı kaçırmış olursunuz.
Şu anda büyük firmalar açıp, güzel paralar kazanan veya profesyonel kişilerden yardım alarak ‘’Neden Olmasın?’’ diye düşünenlerle dolup taşmaktayız. Siz de kendiniz için hayırlı olan işlere girişebilir, sizlere yardım etmek isteyen kişilerin önerilerini görmezden gelmek yerine onlara bir şans daha vererek ‘’Neden olmasın? ‘’ diyerek düşünmelisiniz.
Ben de profesyonel olarak görev yaptığım Startkey ABC gayrimenkul danışmanlığında, gelen gayrimenkül yardım isteklerini geri çevirmeden ‘’Neden olmasın?’’ diyerek müşterilerime yardım etmekteyim. Sunduğumuz profesyonel hizmet ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.
Klasik emlakçılık mottosu ‘’para sizden, ev bizden’’ olduğu için emlak alım ve satımlarda sorunlar yaşanabiliyor. Ben de isterim ki emlak arayanların ve emlağını satışa sunmak isteyenlerin klasik emlakçılık mantığından kurtulup ‘’Neden olmasın?’’ diye düşünmesini.
Sizce de emlakla ilgili profesyonel yardım almak gerektiğinde yapacağınız ilk işin Startkey ABC ye danışmak Neden Olmasın?

Gayrimenkul Danışmanı
Dinçer KARAKUZU

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir