12118896_1038219146212273_120173225204653314_n

İzmir Çiğli Konut Yatırımı için Çok Cazip!

İzmir, her daim emlak potansiyeli yüksek kentlerden biri olmuştur. Ülkemizin ilk sıralardaki büyük şehirlerinden biri olması sebebiyle emlak alanında da büyük bir potansiyele sahip olan İzmir’in güzel ilçesi Çiğli ise son yıllarda daha da cazip bir nokta haline geldi. Karşıyaka, Bostanlı gibi prestijli bölgelerdeki konut yoğunluğu ve doygunluk Çiğli’ye olan ilgiyi artırdı. Büyük okulların, önemli hastanelerin açılması ile birlikte lüks konut projeleri için inşaat firmalarının da gözdesi haline geldi. Çünkü hala imarlı arsalar pek çok güzel projeyi hayata geçirecek yetenekli elleri bekliyor. Bölgede beyaz yakalı istihdam artışı ve çevreyolu, metro hattı üzerinde yer alması ile ulaşım olanaklarının artmasından kaynaklanan nüfus artışı yadsınamaz ve buna paralel olarak konut ihtiyacı doğuyor.

Screen Shot 2015-07-21 at 19.30.37

Hem cazibe merkezlerinin varlığı hem de yeni konut projeleri, alıcıların dikkatini buraya çekiyor. Artık pek çok insan yaşamak için Çiğli’yi seçerken, yatırım için de yine Çiğli’deki konutları tercih ediyor. Yatırım için ilçenin tercih ediliyor olması, bölgenin potansiyelinin ve gelecekte sahip olacağı değerin en önemli kanıtıdır.

İlçenin sahip olduğu çeşitli ulaşım imkânları, konut projeleri ile kazanmaya başladığı yeni yüzü ve mevcut cazibe merkezleri İzmirliler kadar şehir dışından gelenlerin de ilgisini çekiyor. Bu ilgi, yatırım yapmak isteyenlerin özellikle de konut yatırımı yapmak isteyenlerin dikkatinden kaçmıyor. Yerleşim amacıyla özellikle bu bölgenin tercih ediliyor olması, yatırımcılara konut yatırımında büyük bir getiri sağlıyor. Alıcının çokluğu, fiyatları da yüksek tutuyor. Dolayısıyla hem yatırım yapmak için güvenle tercihinizi Çiğli’den yana kullanabilirsiniz, hem de yaşamak için Çiğli’yi tercih edebilirsiniz. Tüm imkânlara ulaşımın kolay olduğu ilçe, güzel kent İzmir’in en özel noktalarından biri olarak bu ilgiyi hak ediyor.

Çiğli’deki tüm mülk edinme işlemleriniz bu bölgede uzman olan bir danışman ile daha avantajlı hale gelir. Çiğli bölgesinde etkin bir emlak hizmeti sunan Startkey ABC Emlak Ofisi, profesyonel hizmeti ile bu bölgede en karlı yatırımı yapmanızı sağlayacaktır. Çiğli’deki emlak piyasası, aradığınız yatırım aracının size uygunluğu ve karlılık oranı tamamen uzmanların sizi yönlendireceği ve doğru yatırım yapmanızı sağlayacağı unsurlardır. Bölgeye hâkim olunması, çevredeki fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olunması demektir. Yani sizin en uygun fiyatlar ile mülk sahibi olmanız, çevreye hakim ve de pazarlık yeteneği kuvvetli danışmanınız ile mümkün olur. Oysa bir emlak danışmanı ile birlikte çalışmazsanız, doğru bir noktadan, karlı fiyatlara yatırım yapmanız risk altına girecektir. Startkey ABC Emlak Ofisi sayesinde sektörün en başarılı isimlerinden birinin güvencesini alarak, risksiz ve karlı bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …