interiordesign1

Evinizi Küçük Dokunuşlar ile Güzelleştirin

 

Eğer hayallerinizdeki eve sahipseniz ve de eviniz, sevdiklerinizle birlikte harika zaman geçirdiğiniz bir nokta ise o evin güzel olmama gibi bir ihtimali yok. İçten kahkahaların yükseldiği evler, her zaman en güzelleridir. Bu durumda hayal ettiğiniz evde yaşıyor olmanızın katkısı da yadsınamaz elbette. Hayal ettiğiniz eve kavuşmak ise özellikle İzmir Çiğli bölgesinde faaliyet gösteren Startkey ABC Emlak Ofisi ile son derece kolay. Startkey ABC ile iletişime geçerek, sizi anlayan emlak danışmanları ile görüşmeye başlamanız, harika bir eve sahip olmak için en önemli adımdır. Size mutluluk aşılayan eve kavuştuğunuzda ise küçük dokunuşlar yeterli olacaktır harika bir dekorasyona sahip olmak için.

Evinizi güzelleştireceğiniz küçük dokunuşlarınızda, renklere dikkat etmelisiniz. Renkler enerji ve mutluluk hissi verdiği için en çok zaman geçirilen noktalarda renkleri bol bol kullanabilirsiniz. Bunu oturma odasında renk renk kırlentler ile yapabilirken, teras ve balkonlarda da renkli fenerler ya da minderler ile yapabilirsiniz.

 

 

Aydınlatmanın doğru yapılması, her zaman evinizin kusurlarını gizleyerek, daha göze hitap eden bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu sebeple her odanız için inceleme yaparak, özel bir aydınlatma yapmalısınız. Tablolar ve fotoğraf çerçevelerine led ışıklar ile yapılan aydınlatma, duvarlarınıza boyut kazandırır.

Çeşitli noktalarda kullanacağınız mumlar da yine benzer bir etki ile evinizi güzelleştirecek küçük bir dokunuştur.

Güzel ev demek, yaşayan ev demektir. Yani canlılık olan bir eve sahipseniz, evinizde zaman geçirmekten keyif alırsınız. Bu her zaman aile bireyleri ya da arkadaşlar ile mümkün olmuyor. Yalnız yaşasanız da, örneğin ev bitkileri ile evinize bir canlılık kazandırabilirsiniz. Yeşil bitkiler hem evinizin havasını düzenleyecek, hem size huzur verecek hem de evinize bir yaşam belirtisi katacaktır. Soğuk ve kasvetli bir eve sahip olmamak için siz de birkaç çeşit, bakımı zahmetsiz bitki alarak, evinize küçük dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Son olarak belirtmek gerek ki, güzel evler aydınlık ve mutlu evlerdir. Bu iki temel unsura dikkat ettiğiniz sürece, siz de zaman geçirmekten keyif aldığınız, güzel bir eve sahip olabilirsiniz.

Benzer konu

2_milyon_kiraci_

Ev sahibinin kiracı üzerindeki yaptırımı nedir?

Geçmişten günümüze kiracı olmanın zor olduğuna dair bir takım düşünceler söz konusuydu. Herhangi bir mülkü …